O nas

Skąd pomysł?

To uczucie, które towarzyszy Ci podczas wchodzenia w nowy świat przygody… Ten moment kiedy Mistrz Gry zawiesza głos… Ten dźwięk toczących się kości… To ciągłe pragnienie powrotu… No cóż, u nas to poszło jeszcze o krok dalej. Jako grupa przyjaciół lubiących przygody, wyzwania jak i gry planszowe postanowiliśmy założyć wydawnictwo. Chęć tworzenia, dzielenia się grami które przyprawiają nas o gęsią skórkę oraz kompleksowość tego przedsięwzięcia sprawia, że każdy dzień jest nową fascynującą przygodą.

Posiadając duże doświadczenie w prowadzeniu różnorakich projektów (od międzynarodowych aplikacji IT po seminaria taneczne) możemy śmiało powiedzieć, że nie ma wyzwań którym nie będziemy w stanie sprostać.

Cieszymy się, że towarzysz nam w tej podróży.

Nasz zespół

Jesteśmy grupą 3 przedsiębiorców. Każdy z nas ma swoje pasje i skupia swoje życie dookoła nich.

Żeby móc je realizować każdy z nas twardo i realistycznie stąpa po ziemi i lubi widzieć realne efekty. Wszyscy braliśmy udział w szerokiej palecie projektów – od usprawniania procesów produkcyjnych poduszek powietrznych, poprzez tworzenie i produkcję cyklicznych festiwali tańca aż po organizację eventów dla ponad 100 ludzi, nie wspominając o ponad 40 projektach IT na każdego z nas. 

Kochamy gry zarówno planszowe jak i komputerowe. Intrygują nas nie tylko jako rozrywka, ale jako zjawisko społeczne, interpersonalne jak również dzieło o niezwykle ciekawym procesie kreacji.

Nasza misja

Naszą misją jest wydawanie oraz projektowanie interesujących, wzbudzających emocje gier. Gier, które zabiorą Was oraz waszych najbliższych na niezapomniane przygody, które będziecie wspominać długo po wstaniu od stołu.